Luxusní italský nábytek

Rozhodli jste se pro kvalitní a moderní italský nábytek, který podtrhne originální vzhled Vašeho interiéru? Dáváte přednost elegantním tvarům italského designu a současně požadujete kvalitu za rozumnou cenu?

Naše firma La Pianta spol s.r.o se zabývá nabídkou luxusního italského nábytku a bytových doplňků a zvládne uspokojit všechny požadavky na moderní vybavení interiérů luxusním nábytkem.

Základ sortimentu v oblasti moderního nábytku z Itálie tvoří, kuchyně ZG MOBILI, ložnice VITTORIA, koupelny Artesi a sedačky VALDICHIENTI z vysoce kvalitní kůže. Luxusní italský nábytek je dobrou volbou pro ty, kteří mají rádi kvalitu.

Hlavním rysem současného italského nábytku je důraz na detail, vysoká kvalita zpracování, spolupráce s předními italskými designéry, profesionální čalounická, sklářská a řezbářská práce. Tyto faktory dělají z italského nábytku jedničku na trhu. Volba kvalitního italského nábytku do vašeho interiéru Vás nezklame a zároveň podtrhne vaší osobitost a vkus.

V naší nabídce naleznete neluxusnější produkty předních italských značek:

Kromě dodávky luxusního italského nábytku zajišťuje La Pianta také návrhy interiérů, poradenství v investiční výstavbě a architektonické studie.

Zaujala Vás nabídka luxusního italského nábytku? O moderním vybavení interiéru víme vše – neváhejte nás kontaktovat.

Comments are closed.